O nas

Marka Adore You powstała z miłości do piękna. Pomysł na rękodzieło zrodził się z wieloletniego hobby, które stało się nieodłączną częścią naszej codzienności i zamieniło się w naszą pasję. Od zawsze marzyliśmy o marce otulonej miłością i dobrą energią. Naszą wizją jest tworzenie produktów podkreślających naturalne piękno, aby nasza biżuteria była dla Was inspiracją i codzienną motywacją.

Adore You Jewellery logo
Sprawdź nasze media społecznościowe!
Stworzyliśmy Adore You z myślą o kobietach, które za pomocą biżuterii mogą wyrazić siebie.

Adore You ma zauroczyć od pierwszego wejrzenia. Adore — adorować, uwielbiać. Nie bez powodu nazwa naszej marki nawiązuje do wartości, które są kluczem do wewnętrznego szczęścia i wiary w siebie.

Chcemy, by nasza biżuteria towarzyszyła Wam każdego dnia jako symbol wyjątkowych momentów oraz przypomnienie o poczuciu własnej wartości. Adore Jewellery, Adore You.

Projektujemy minimalistyczne produkty z dbałością o każdy szczegół

Cenimy sobie jakość i prostotę. Nasze kolekcje składają się z naturalnych materiałów, takich jak najwyższej próby srebro pokryte aż 2,5 mikronową warstwą 24-karatowego złota. Metale szlachetne łączymy z kamieniami naturalnymi o wyjątkowych właściwościach.

Forest Stewardship Council logo
Numer licencji FSC naszych opakowań to: FSC®C112509.

Certyfikaty dla naszej planety

Jako marka ceniąca naturę podkreślamy, jak ważna jest dla nas nasza planeta. Dbamy o to, aby każdy element opakowania oznakowany był certyfikatem FSC. Pakujemy biżuterię w pełni biodegradowalne opakowania, bez zbędnego plastiku i wypełniaczy. Dzięki temu nasza biżuteria tworzona jest w zgodzie z naturą. We are Eco Friendly!

Shopping Cart